Nes alus yra daugiau nei vanduo, salyklas, mielės ir apyniai ar beveidžio eurolager’io skardinės turinys. Tai visa kultūra su savo tradicijomis, legendomis, nesuskaičiuojama gausybe skonio bei aromato variacijų ir mūsų tikslas būti šios kultūros vėliavnešiais. Nori sužinoti, paragauti?

a

Apie mus

Apynys, alaus mokslų daktaras.

Nes alus yra daugiau nei vanduo, salyklas, mielės ir apyniai ar beveidžio eurolager’io skardinės turinys. Tai visa kultūra su savo tradicijomis, legendomis, nesuskaičiuojama gausybe skonio bei aromato variacijų ir mūsų tikslas būti šios kultūros vėliavnešiais.

Alaus rūšių pasaulyje tūkstančių tūkstančiai, tačiau vietą mūsų šaldytuvų lentynose randa tik pačios pačiausios. Bet ko neimame ir bet ko nesiūlome. Kiekvienas naujokas pereina griežtą atranką, būna ragaujamas, vertinamas ir tik tuomet tampa mūsų plataus asortimento (daugiau nei 100 rūšių) dalimi.

Virtuvėje taip pat nesame naujokai. Čia iš šviežiausių ingredientų, netikėtų receptų, sunkiai išmatuojamos ir ne vienus metus grūdintos mūsų meistrų patirties, skrupulingo dėmesio menkiausioms smulkmenoms gimsta patiekalai, kurie verti derintis prie išskirtinio alaus.

Hop Doc

KAVINĖ BARAS KAUNE

Separator image

Daug dėmesio skiriame klientų, bičiulių pastaboms, mokinomės iš jų taip užtikrinant geriausią maistą jūsų skoniui.

HopDoc kolektyvas ne tik visada mandagiai aptarnauja, tačiau puikiai išmano visą baro asortimentą nuo bulvytės iki išskirtinio skonio alaus.

Esame atviri visiems, tad jei kyla klausimų atsakome el. priemonių pagalba, o geriausiai užėjus pas mus į svečius prie alaus bokalo.

Suprantame, kad ne visada galite pas mus užsukti, todėl drąsiai savo pamėgtą maistą ar alų galite užsisakyti mūsų e-parduotuvėje.

Produktų nerasta!

Sorry, no posts matched your criteria.